Rajzoktatás gyerekeknek

“rajzolni jó!”

Egy rajzcsoport maximum 6 gyermekből áll, így kellő figyelem jut mindenkire. A gyerekek sok esetben más-más feladaton dolgoznak, az iskolában már eltöltött gyakorlat megszerzése szerint , illetve a gyermek személyes igényét, saját művészi habitusát szem előtt tartva segítem a kibontakozásban.

Havi bérlet rendszerben, egy foglalkozás hossza két és fél óra.4 alkalmas havi bérlet ára – 16.000 Ft/ heti egy délután8 alkalmas havi bérlet ára –28.000 Ft / heti két délután

A havibérlet megvásárlására a létszámkorát miatt az adott hónap első  óráján van módod. A hiányzás miatt elmulasztott órák tárgy hónapban, megbeszélés szerint másik csoportban esetlegesen pótolhatóak.

Cél az önfeledt rajzolás támogatása, gazdagítása különböző rajz-és festés technikák megismertetésével, alapvető vizuális ismeretek fokozatos bővítésével. Megfigyelés utáni rajzolás, festés beállítás után, célirányos feladatsorok. A vizuális “ABC elemeinek (vonal, tónus, sík, tér, ritmus, szerkezet, kompozíció szín, stb.) tanulmányozása, a vizuális n

Alkotás a rajziskolában

Tónus (világos-sötét)Arányok

Térbeli helyzet

Formai jellemzők

Képi ritmusok

Kompozíció

Szín

jelentkezem az ingyenes prhóba rajzórára>>

rajziskola_gyerekeknek_budapest_kreativ_időtöltés
pasztell technika

rajziskola_gyerekeknek_budapest_kreativ_időtöltés
föld színek pasztellkrétával
rajziskola_pasztell rajz
pasztell rajz

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.